Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 3
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Kolik vám nyní banky půjčí na hypotéku?

Kolik vám nyní banky půjčí na hypotéku?
3.8.2020 - Až donedávna ČNB bankám nařizovala, kolik mohou klientům v závislosti na jejich příjmech a hodnotě zastavované nemovitosti půjčit. 1. dubna v reakci na šíření koronaviru ČNB svá doporučení..

Zrušení předkupního práva přinese některým spoluvlastníkům nejistotu

Zrušení předkupního práva přinese některým spoluvlastníkům nejistotu
30.7.2020 - Obesílání sousedů s nabídkou na odkup garážového stání, poté tříměsíční čekání na jejich vyjádření. Náročné a mnohdy ubíjející administrativní procesy končí. Od 1. července letošního roku..

Koupit a opravit, nebo bourat a stavět?

Koupit a opravit, nebo bourat a stavět?
29.7.2020 - Staré stavby mají svůj genius loci. Většinou jsou dobře začleněny do okolní zástavby. Pokud takový rodinný dům koupíte, rozhodnutí, zda dům zbourat a na pozemku postavit nový, se může..

Kupujete nebo prodáváte nemovitost? Zvolte správnou úschovu peněz

Kupujete nebo prodáváte nemovitost? Zvolte správnou úschovu peněz
27.7.2020 - Mezi nejdůležitější změny v pravidlech poskytování realitních služeb patří regulace úschovy peněz při zprostředkování obchodu s nemovitostmi. Zlepšuje ochranu klientů, a to zvláště v..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Služby » Financování bydlení

Financování bydlení

Hypoteční specialista Slánských realit spolupracuje se všemi bankami i stavebními spořitelnami. Při sjednání úvěru přes nás, se nemusíte bát o rezervační poplatek. Podrobnosti v článku.

  • Chtěli byste do "svého," ale nevíte zda si můžete dovolit hypotéku, či úvěr ze stavebního spoření?

Řešením je nezávazná kozultace s naším hypotečním specialistou. Ať už přímo v kanceláři, nebo prostřednictvím telefonu, emailu.

V současné době se hypotéky pohybují už od 1,49%. Na takovém minimu banky nikdy v historii nebyly a není vůbec jisté, jak dlouho budou takovéhle podmínky držet.

Náš specialista Vám dokáže pomoci i se sloučením, případně zlevněním Vašich stávajících závazků tak, abyste vše dohromady s bydlením zvládli.

Navíc BONUS:

Pokud si sjednáte hypotéku přes nás, nemusíte se bát o svůj rezervační poplatek na nemovitost. (Za předpokladu, že do dohodnutého termínu budou dodány všechny potřebné podklady a nebudou zatajeny žádné skutečnosti mající vliv na schvalovací proces - např. splátky úvěrů, kontokorenty, kreditní karty, vyživované osoby, apod.)

Vaši stávající hypotéku si u nás samozřejmě můžete také refinancovat tak, abyste dostali na další fixační období nejlepší možnou sazbu na trhu.

Pro nezávaznou konzultaci kontaktujte našeho Úvěrového experta:

Tomáš Pospíchal

+420 607 077 806

[email protected]

https://facebook.com/uverovyexpert

www.tomaspospichal.e-konzultant.cz

Kontaktujte nás