Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 6
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Kdy je nejlepší doba na prodej nemovitosti?

Kdy je nejlepší doba na prodej nemovitosti?
30.11.2022 - Odpovědí na otázku v úvodu článku by mělo přirozeně být, že nejlepší dobou, kdy nemovitost nabídnout k prodeji, je tehdy, když to potřebujete. Ale i prodej nemovitosti v průběhu roku má..

Plánujete solární panely na střeše bytového domu? První na řadě je statik

Plánujete solární panely na střeše bytového domu? První na řadě je statik
29.11.2022 - Energetická krize, vysoká inflace, zdražování, to vše vede vlastníky rodinných i bytových domů k realizaci úsporných řešení, která nyní ani v budoucnu nadměrně nezatěžovala jejich..

Novela stavebního zákona míří do parlamentu. Co se změnilo?

Novela stavebního zákona míří do parlamentu. Co se změnilo?
28.11.2022 - Na konci října vláda schválila novelu stavebního zákona. Předloha Ministerstva pro místní rozvoj ruší vznik Nejvyššího stavebního úřadu a jemu podřízené soustavy, a prozatím zachovává..

Známe nejlepší reality roku 2022

Známe nejlepší reality roku 2022
25.11.2022 - V úterý 15. listopadu 2022 byly vyhlášeny nejlepší projekty českého realitního trhu za letošní rok. Z pěti desítek nominovaných si ocenění odnesly projekty napříč Českou republikou...
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Informace » Hledáme podnikatele, rozšiřujeme náš tým

Hledáme podnikatele, rozšiřujeme náš tým

Chcete podnikat a bojíte se začít? Hledáte nezávislost? Vyhovuje vám flexibilní pracovní doba? Zdá se vám, že práce, kterou děláte, vás dostatečně nenaplňuje? Začněte pracovat pro Slánské reality s.r.o. a poznáte, že to jde. U nás dostanete prostor a dostatečnou podporu ve vašem vlastním podnikání.

Hlavní výhody práce realitního makléře Slánské reality s.r.o.

Jsme vidět !

Inzerujeme na více než dvaceti nejnavštěvovanějších realitních serverech, v tisku, pravidelné bannerové a letákové kampaně.

Zázemí vlastní kanceláře

Nejsme jen virtuální realitní kancelář, máme vlastní prostory v centru Slaného, každý makléř má své místo v kanceláři zdarma.

Časová nezávislost

Chcete věnovat více času sobě a své rodině? Možná máte jiný důvod, proč hledáte perspektivní práci s flexibilní pracovní dobou. S námi jste svým vlastním pánem. Máte maximální kontrolu nad svým časem a je vaším rozhodnutím, jak si svůj čas rozvrhnete.

Podnikatelská nezávislost

Nevyhovuje vám klasické zaměstnání s dohledem vašeho šéfa? Rádi byste zkusili nezávislost, ale bojíte se neúspěchu? Zkuste Slánské reality s.r.o., máte šanci plně rozvinout vaše podnikatelské nadání.

Proškolíme vás

Je potřeba být připraven vždy kvalifikovaně odpovídat na otázky vašich klientů a zároveň mít znalosti nezbytné pro práci realitního makléře.

Reality slušně a jinak

Společnost Slánské reality s.r.o. si zakládá na profesionálním a zároveň lidském přístupu ke svým klientům, chceme tak napravit negativní pohled společnosti na práci některých realitních kanceláří.
 
Jste rozhodnuti stát se podnikatelem, pošlete nám váš životopis s fotografií na [email protected]
 

Netroufáte si podnikat? I pro vás máme možnost velmi snadného výdělku.

Staňte se doporučitelem Slánských realit. Stačí se jen pozorně dívat ve svém okolí, poptávat se svých kamarádů a známých, kdo se zrovna chystá prodat, či pronajmout svou nemovitost.
Pokud nás s takovým člověkem jen spojíte, ten přes nás následně prodá, či pronajme svou nemovitosti, náleží vám odměna 5-10.000,-Kč.

Kontaktujte nás