Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 3
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Zrušení předkupního práva přinese některým spoluvlastníkům nejistotu

Zrušení předkupního práva přinese některým spoluvlastníkům nejistotu
30.7.2020 - Obesílání sousedů s nabídkou na odkup garážového stání, poté tříměsíční čekání na jejich vyjádření. Náročné a mnohdy ubíjející administrativní procesy končí. Od 1. července letošního roku..

Koupit a opravit, nebo bourat a stavět?

Koupit a opravit, nebo bourat a stavět?
29.7.2020 - Staré stavby mají svůj genius loci. Většinou jsou dobře začleněny do okolní zástavby. Pokud takový rodinný dům koupíte, rozhodnutí, zda dům zbourat a na pozemku postavit nový, se může..

Kupujete nebo prodáváte nemovitost? Zvolte správnou úschovu peněz

Kupujete nebo prodáváte nemovitost? Zvolte správnou úschovu peněz
27.7.2020 - Mezi nejdůležitější změny v pravidlech poskytování realitních služeb patří regulace úschovy peněz při zprostředkování obchodu s nemovitostmi. Zlepšuje ochranu klientů, a to zvláště v..

Koronaviru navzdory. V červnu byl objem hypoték o 27 procent vyšší než před rokem

Koronaviru navzdory. V červnu byl objem hypoték o 27 procent vyšší než před rokem
23.7.2020 - V červnu bylo podle dat serveru hypoindex.cz poskytnuto 7 621 hypotečních úvěrů, což znamená meziroční nárůst o 7,1 %. V objemu byl však meziroční růst produkce ještě silnější. Celkem..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Informace » Hledáme podnikatele, rozšiřujeme náš tým

Hledáme podnikatele, rozšiřujeme náš tým

Chcete podnikat a bojíte se začít? Hledáte nezávislost? Vyhovuje vám flexibilní pracovní doba? Zdá se vám, že práce, kterou děláte, vás dostatečně nenaplňuje? Začněte pracovat pro Slánské reality s.r.o. a poznáte, že to jde. U nás dostanete prostor a dostatečnou podporu ve vašem vlastním podnikání.

Hlavní výhody práce realitního makléře Slánské reality s.r.o.

Jsme vidět !

Inzerujeme na více než dvaceti nejnavštěvovanějších realitních serverech, v tisku, pravidelné bannerové a letákové kampaně.

Zázemí vlastní kanceláře

Nejsme jen virtuální realitní kancelář, máme vlastní prostory v centru Slaného, každý makléř má své místo v kanceláři zdarma.

Časová nezávislost

Chcete věnovat více času sobě a své rodině? Možná máte jiný důvod, proč hledáte perspektivní práci s flexibilní pracovní dobou. S námi jste svým vlastním pánem. Máte maximální kontrolu nad svým časem a je vaším rozhodnutím, jak si svůj čas rozvrhnete.

Podnikatelská nezávislost

Nevyhovuje vám klasické zaměstnání s dohledem vašeho šéfa? Rádi byste zkusili nezávislost, ale bojíte se neúspěchu? Zkuste Slánské reality s.r.o., máte šanci plně rozvinout vaše podnikatelské nadání.

Proškolíme vás

Je potřeba být připraven vždy kvalifikovaně odpovídat na otázky vašich klientů a zároveň mít znalosti nezbytné pro práci realitního makléře.

Reality slušně a jinak

Společnost Slánské reality s.r.o. si zakládá na profesionálním a zároveň lidském přístupu ke svým klientům, chceme tak napravit negativní pohled společnosti na práci některých realitních kanceláří.
 
Jste rozhodnuti stát se podnikatelem, pošlete nám váš životopis s fotografií na [email protected]
 

Netroufáte si podnikat? I pro vás máme možnost velmi snadného výdělku.

Staňte se doporučitelem Slánských realit. Stačí se jen pozorně dívat ve svém okolí, poptávat se svých kamarádů a známých, kdo se zrovna chystá prodat, či pronajmout svou nemovitost.
Pokud nás s takovým člověkem jen spojíte, ten přes nás následně prodá, či pronajme svou nemovitosti, náleží vám odměna 5-10.000,-Kč.

Kontaktujte nás