Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 3
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Co mohou sledovat kamery instalované na domě

Co mohou sledovat kamery instalované na domě
19.7.2024 - Odkládání objemného odpadu k běžným popelnicím na směsný odpad. Ničení domovní fasády, ale také třeba zámků či dveří, takové a podobné problémy řeší mnoho majitelů bytových domů,..

Bydlení vládne minimalismus

Bydlení vládne minimalismus
15.7.2024 - Jednoduchost, skromnost, pokora. Malé, ale praktické, útulné a udržitelné. Takový je styl bydlení podle mladé generace. Vždyť proč hromadit věci, které potřebují údržbu a úklid, když je..

Výhody digitálního modelu budovy jsou především úspory energií a efektivita správy

Výhody digitálního modelu budovy jsou především úspory energií a efektivita správy
11.7.2024 - U rodinného domku se to možná nezdá, ale když se investor pustí do stavby velké budovy, ať administrativní, či skladového nebo jinak využitelného areálu, bez digitálního modelu budovy se..

Prodejen nových bytů rostou. Ceny se ale nezvyšují.

Prodejen nových bytů rostou. Ceny se ale nezvyšují.
9.7.2024 - Trh s novými byty v Praze pokračuje v růstu, developeři za druhé letošní čtvrtletí prodali 1500 bytů. To je o polovinu více než ve stejném období loňského roku. Zároveň jde z hlediska..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej, Chata, Slaný - Kvíc

Prodej, Chata, Slaný - Kvíc, Ev.č.: 00347

20230308_110757

Kontaktujte makléře

Ladislav RampaLadislav Rampa
+420 777 333 456
[email protected]
Slánské reality, s.r.o.Slánské reality, s.r.o.
Soukenická 57/23
Slaný
+420 777 333 456
[email protected]
Cenaprodáno
včetně provize, včetně právního servisu
KategorieChata
LokalitaSlaný - Kvíc
OkresKladno
Velikost1 pokoj
Plocha užitná16 m²
Plocha pozemku369 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Exkluzivně nabízíme ke koupi hezkou zahrádku se zděnou chatičkou ve vyhledávané lokalitě ve Slaném Kvíci. Chata stojí na pozemku o výměře 16 m2, případnou přístavbu je možné provést dle územního plánu až do 25 m2 zastavěné plochy. Pozemek je umístěn v zahrádkářské kolonii, zahrada má celkovou výměru 369 m², elektřina je zavedena až do chaty, přímo na pozemku je k dispozici vlastní vrtaná studna s užitkovou vodou na zalévání, možno brát také vodu z potoka, který prochází kolonií. Chata neleží v záplavové oblasti, má komín pro vytápění tuhými palivy, je podsklepená, sklep je suchý, v přízemí se nachází malá kuchyňka s lavicí a jídelním stolem, místnost s chemickým WC, v podkroví je potom umístěna ložnice. Na pozemek jsou dva vstupy, jeden vrátky pro pěší z obecní komunikace, druhý automobilem po společné cestě, jejíž vlastnický podíl je také součástí předmětu prodeje. Zahrada je momentálně zatravněná s ovocnými stromy. Velkým benefitem nabízené nemovitosti je možnost zvětšení chaty připadnou přístavbou, dále se nabízí zavedení vody z vrtu do chaty. Přímo před vstupem do kolonie se nachází autobusová zastávka, úplná občanská vybavenost ve Slaném 3 km. Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti.