Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 9
Vyberte si nemovitost
Realitní zpravodaj

Chcete koupit a pronajímat nemovitost v Chorvatsku? Nebude to už tak snadné

Chcete koupit a pronajímat nemovitost v Chorvatsku? Nebude to už tak snadné
23.2.2024 - Poptávka po nemovitostech v Chorvatsku se během posledních měsíců mírně snížila. Tento trend by se ale mohl brzy změnit. Jedním z důvodů možného zvýšení zájmu o chorvatské nemovitosti..

Co je třeba připravit k odhadu ceny nemovitosti

Co je třeba připravit k odhadu ceny nemovitosti
20.2.2024 - Odhad nemovitosti je nutný v několika případech. Především je to při koupi nemovitosti na hypotéku, dále pro dědické řízení a rozdělení společného jmění manželů. V dalších případech sice..

K čemu slouží pozemkové úpravy a kdy vám přijdou vhod?

K čemu slouží pozemkové úpravy a kdy vám přijdou vhod?
16.2.2024 - Každý pozemek má svoji historii a do jejich uspořádání se promítalo v průběhu staletí mnoho faktorů. Proto nemusí být stávající uspořádání nejvhodnější pro zdraví krajiny, a také..

Úrokové sazby mírně klesají, koupě investiční nemovitosti bude výhodnější

Úrokové sazby mírně klesají, koupě investiční nemovitosti bude výhodnější
15.2.2024 - Česká národní banka držela skoro celý minulý rok základní úrokovou sazbu na 7 %. První dobrá zpráva přišla v prosinci, kdy ji banka snížila o 0,25 procentního bodu. A 8. února letošního..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej, Chata, Slaný - Kvíc

Prodej, Chata, Slaný - Kvíc, Ev.č.: 00347

20230308_110757

Kontaktujte makléře

Ladislav RampaLadislav Rampa
+420 777 333 456
[email protected]
Slánské reality, s.r.o.Slánské reality, s.r.o.
Soukenická 57/23
Slaný
+420 777 333 456
[email protected]
Cenaprodáno
včetně provize, včetně právního servisu
KategorieChata
LokalitaSlaný - Kvíc
OkresKladno
Velikost1 pokoj
Plocha užitná16 m²
Plocha pozemku369 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Exkluzivně nabízíme ke koupi hezkou zahrádku se zděnou chatičkou ve vyhledávané lokalitě ve Slaném Kvíci. Chata stojí na pozemku o výměře 16 m2, případnou přístavbu je možné provést dle územního plánu až do 25 m2 zastavěné plochy. Pozemek je umístěn v zahrádkářské kolonii, zahrada má celkovou výměru 369 m², elektřina je zavedena až do chaty, přímo na pozemku je k dispozici vlastní vrtaná studna s užitkovou vodou na zalévání, možno brát také vodu z potoka, který prochází kolonií. Chata neleží v záplavové oblasti, má komín pro vytápění tuhými palivy, je podsklepená, sklep je suchý, v přízemí se nachází malá kuchyňka s lavicí a jídelním stolem, místnost s chemickým WC, v podkroví je potom umístěna ložnice. Na pozemek jsou dva vstupy, jeden vrátky pro pěší z obecní komunikace, druhý automobilem po společné cestě, jejíž vlastnický podíl je také součástí předmětu prodeje. Zahrada je momentálně zatravněná s ovocnými stromy. Velkým benefitem nabízené nemovitosti je možnost zvětšení chaty připadnou přístavbou, dále se nabízí zavedení vody z vrtu do chaty. Přímo před vstupem do kolonie se nachází autobusová zastávka, úplná občanská vybavenost ve Slaném 3 km. Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti.